Poznaj Biały Dwór,

poznaj nasze sale

Do Państwa dyspozycji oddajemy piękne, przestronne i w pełni klimatyzowane sale:

Bankietową – mogącą gościć do 150 osób, idealną na wesela i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe,

Zamkową – przeznaczoną dla 40 osób na różnego rodzaju imprezy rodzinne, spotkania biznesowe, szkolenia firmowe.

Słoneczną – sala dla 30 osób, idealna na kameralne spotkania rodzinne i towarzyskie.

Sala bajkowa to wyjątkowe miejsce dla dzieci na zabawę w czasie imprezy rodzinnej pod czujnym okiem animatora.

Wyjątkową atmosferę w naszym obiekcie zapewnia kompleksowe nagłośnienie całego obiektu, łącznie z toaletami i pięknym tarasem.

Bezpieczeństwo naszym gościom gwarantuje monitoring całego obiektu i parkingu.

Sala Bankietowa

Sala jasna, przestronna bez filarów mieszcząca do 150 osób, wspaniała na przyjęcia weselne i inne imprezy okolicznościowe. Wyposażona w stały bufet kawowo-herbaciany z chłodziarką na napoje oraz stół wiejski.

Sala Zamkowa

Sala dla 40 osób, stwarzająca klimat okresu średniowiecza,  z pięknym namalowanym muralem ruin zamku Ogrodzienieckiego. Wyposażona w stały bufet kawowo-herbaciany z chłodziarką na napoje. Sala klimatyzowana i centralnie nagłośniona, co ułatwi prowadzenie szkoleń i konferencji.

Sala Słoneczna

Sala dla 30 osób, idealna na kameralne spotkania w gronie rodziny, znajomych oraz na spotkania biznesowe. Sala klimatyzowana, centralnie nagłośniona, wyposażona w telewizor, jasna, słoneczna, wyposażona w stały bufet kawowo-herbaciany z chłodziarką na napoje.

Sala Bajkowa

Biały Dwór oferuje niespotykaną, ręcznie malowaną w obrazy ścienne z pięknych bajek, salę dla dzieci. To wyjątkowe i bezpieczne miejsce zabawy dla dzieci pod opieką animatora.